Apartamento Playa Levante

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

2-slaapkamer Apartamento Playa Levante Benidorm is een goede keuze voor maximaal 4 gasten en biedt een eersteklas locatie binnen 25 minuten lopen van het Strand Playa de Levante. Dit appartement van 80 m² is gelegen op maar 1 km afstand van Tram Benidorm treinstation en binnen een paar straten van Jaime I busstation.

Dit appartement biedt gasten een keuken en uitzicht over zeezichten. Geniet van het comfort van een badkamer in Apartamento Playa Levante, dat met badlakens is uitgerust.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt de accommodatie een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.

Dit 2-badkamer appartement is binnen slechts 7 minuten wandelen van het Plaça Triangular gelegen. Apartamento Playa Levante is in de buurt van het Balcon del Mediterraneo gelegen. Deze accommodatie bevindt zich op 4 km afstand van het pretpark Terra Mítica.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Playa Levante Benidorm
Apartamento Rex
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Rex

9.0
Schitterend 83 beoordelingen
40 m van de accommodatie
USD 168 USD 151
per nacht
Apartamento Marval Playa De Levante
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Marval Playa De Levante

8.1
Heel goed 71 beoordelingen
40 m van de accommodatie
USD 225 USD 203
per nacht
Al Despertar Ver El Mar
Mobiele prijsaanbieding

Al Despertar Ver El Mar

9.2
Schitterend 13 beoordelingen
57 m van de accommodatie
USD 200 USD 180
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Alicante
    60 km

    Treinstations

    Tram Station Benidorm
    1,6 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Strandtoegang
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerVT/749/A
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento Playa Levante te vinden?
      Apartamento Playa Levante is naast het Plaça Triangular gelegen.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van dit strand Apartamento Playa Levante?
      Populaire plekken in de buurt van dit strand Apartamento Playa Levante zijn onder andere het pretpark Terra Mítica, het Strand Playa de Levante, het Balcon del Mediterraneo.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Apartamento Playa Levante?
      Apartamento Playa Levante biedt gratis privéparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere 3 Puntos Restaurante Argentino en Va Bene restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Apartamento Playa Levante?
      Bij Apartamento Playa Levante vinden gasten een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Hoe groot is dit strand Apartamento Playa Levante?
      Dit strand Apartamento Playa Levante heeft een totale oppervlakte van 80 m².
    • Is er een zwembad in het appartement?
      Ja, het appartement heeft een privézwembad.
    • Biedt Apartamento Playa Levante een mooi uitzicht?
      Ramen van Apartamento Playa Levante openen zich naar de zee.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Alicante
    60 km

    Treinstations

    Tram Station Benidorm
    1,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Playa Levante Benidorm

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten